SofaMeble to sklep meblowy online, który ma w swoim asortymencie eleganckie meble tapicerowane i skórzane. Z nami wyposażysz swój salon, czy jadalnię. Znajdziesz u nas tylko wysokiej klasy meble, a są to m.in. meble modułowe, narożniki, sofy, fotele i krzesła.

Wiemy, że zakup mebli przez internet, a w szczególności tapicerowanych, może być nie lada wyzwaniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży meblarskiej oraz e-commerce i fachowej pomocy okaże się to proste i przyjemne.

Internetowy sklep meblowy daje możliwość łatwych i wygodnych zakupów bez wychodzenia z domu. Możesz ze spokojem obejrzeć wszystkie produkty, które mamy w swoim asortymencie, a oferujemy meble tylko najlepszych producentów.

Znajdź swoje nowe meble

Nasze meble sprzedajemy na terenie całego kraju, a szeroki asortyment możesz wygodnie wybrać za pomocą przejrzystej strony internetowej. W SofaMeble dbamy o wysoką jakość usług. Zależy nam, by klienci odwiedzający nasz internetowy salon meblowy uzyskali wszelkie informacje na temat specyfikacji produktów oraz czasu i sposobu ich dostawy. Wszystkie najważniejsze dane produktu znajdziesz w jego opisie. W razie wątpliwości możesz skontaktować się z nami. U nas masz okazję kupić eleganckie meble dopasowane do Ciebie.

O NAS
20lat

W BRANŻY

30+

KOLEKCJI

150+

PRODUKTÓW

5000+

KOLORÓW

Właścicielem sklepu SofaMeble jest Allatonce Sp. z o.o., z siedzibą w Piotrowice-Osiedle 1A, 59-424 Męcinka, KRS: 0000950089, NIP: 6951535146, REGON: 521145577.